آیین کلنگ زنی سالن آموزشی و تحقیقاتی پرورش طیور در پردیس دانشگاه به همت خیر نیک اندیش آملی
4/30/2023 1:13:56 PM 540

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، آیین کلنگ زنی سالن آموزشی – تحقیقاتی پرورش طیور با حمایت مالی هلدینگ میران به مدیریت خیر جوان نیک اندیش دکتر امین میران آملی و با حضور دکتر اکبر حاجی زاده مقدم ریاست دانشگاه، دکتر مجتبی رنجبر معاونت آموزشی و پژوهشی، دکتر امیر خاکی رییس دانشکده دامپزشکی و اعضا محترم هیات علمی دانشکده دامپزشکی در پردیس دانشگاه برگزار گردید.

این پروژه بر اساس تفاهم نامه فی ما بین دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل و هلدینگ میران جهت انجام پروژه های تحقیقاتی مشترک در حوزه پرورش طیور منعقد شد.

همچنین جهت ساخت، تکمیل و تجهیز این سالن آموزشی و تحقیقاتی با زیر بنای ۶۰ متر مربع که شامل سالن پرورش، انبار، سالن کالبد گشایی می باشد براساس برآورد هزینه برای ساخت و تکمیل این پروژه مبلغی بالق بر ۷ میلیارد ریال هزینه در بر خواهد داشت.

در ادامه دکتر میران آملی به همراه دکتر حاجی زاده مقدم رییس دانشگاه بازدیدی از آزمایشگاه های مجهز دانشکده دامپزشکی داشتند و از نزدیک از تجهیزات و امکانات این دانشکده بازدید به عمل آوردند و در پایان نیز نشستی صمیمی و تخصصی در حوزه پرورش طیور با ریاست دانشگاه و اعضا محترم هیات علمی دانشکده دامپزشکی داشتند.

 

روابط عمومی دانشگاه

0 نظر
ثبت نظر