اولین کنفرانس ملی فناوری‌های نوین در دامپزشکی، در دانشگاه تخصصی فناوری‌های نوین آمل برگزار گردید
9/13/2021 10:40:35 AM 217

کنگره ملی فناوری های نوین دامپزشکی در تاریخ 1400/6/17 در دانشکده دامپزشکی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل برگزار شد. در این کنفرانس 196 مقاله پس از طی مراحل داوری مورد پذیرش نهایی قرار گرفتند.

این کنفرانس افتخار میزبانی مهمانان گران قدری را داشت.  جناب آقای دکتر گلپایگانی رییس اداره کل دامپزشکی استان مازندران و جناب آقای دکتر دستوریان ریاست شورای نظام دامپزشکی استان مازندران که در این کنفرانس سخنرانی نمودند و به اهمیت رشته دامپزشکی و موانع سر راه این رشته پرداختند.

از مساعدت و مشارکت کلیه اساتید و همکاران محترم در کمیته علمی و اجرایی کنفرانس سپاسگزاریم. همچنین حمایت های همه جانبه ی ریاست محترم دانشگاه آقای دکتر حاجی زاده مقدم، معاون محترم آموزشی و پژوهشی دانشگاه آقای دکتر صمصامی، ریاست محترم دانشکده دامپزشکی سرکار خانم دکتر عراقی، معاونت محترم دانشکده دامپزشکی آقای دکتر نازک تبار سبب تسهیل مسیر برگزاری این کنفرانس بوده است و جای بسی قدردانی از این بزرگواران را دارد.

با وجود شرایط خاص بیماری کرونا، در این همایش استقبال و مشارکت حداکثری اساتید و محققان را از سراسر کشور داشته ایم. به امید آن که با ریشه کن شدن هر چه سریعتر این بیماری، بتوانیم همایش بعدی را در کنار هم در دانشکده دامپزشکی در شهر زیبای آمل برگزار نماییم.

0 نظر
ثبت نظر